




1 012 ₴
961 ₴
Практичне та зручне складане крісло від фірми Kaida з підлокітниками та підсклянником. Виготовлено з міцних якісних матеріалів, що гарантує довгий термін експлуатації. Підійде для використання на риболовлі або для відпочинку в колі друзів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kaida |
| Країна виробник | Китай |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Підсклянник | 1 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 480 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 400 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Транспортна довжина | 83 см |